Kai noriu susirašinėt, - neatrašo nieks, kai nenoriu, rašo visi

2010.10.21 12:28 Puuum
  • 6
3
Kai noriu susirašinėt,







Nuotraukos nėra
Anonimas 3668    
geras hi hi hi
Nuotraukos nėra
Anonimas 3668    
joooooo kiet ai man ir taip buna kartais
erikaslt 5725    
mhm, kai nenoriu myžt tūlikas visada laisvas, kai užsinoriu, tai būtinai bus užimta
Grįžti į viršų