Iš tikro tik nusišypsai - Bet parašai ":DDDDDDD"

2011.01.15 Pypsiukas
  • 172
24
smile,fail





: smile, fail


Fanatikeee 5471    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
vo ilgai jieskojau tokios demotyvacyjos...srsly... Zmones tik viena smaila isikirte raso ,lyg butu taip:kuo daugiau "d" raidziu pridesiu tuo juokingiau bus....
edvinuuukaszz 5635    
o tai ka reikia ant zemes raitytis pvz tokiam ofise?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
arba, VOS NEAPSIMYŽAU :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Jeigu tik šypteliu, rašau :-), o jei iš tikrųjų juokinga, tai :-D. Ir labai kvailai man atrodo pavyzdžiui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
vaikai tik raso tuos ":D" arba "XD"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#17 neverk
EreZ 5640    
Copy/Paste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
surask nors viena demo kur nebutu facebooko komentaro " :D"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#12 - tikra tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Kas, kad nusisypsai, jei sirdy baisiai juokies XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
retai sypsausi, o toki zenkla ,,:D'' isvis lb retai dedu ir tai kai koki gaidi suvartau, nu ta prasme demo sudina
gretagreat28 5640    
so what?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
net ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
XD
povilasq 5641    
fuj kokia išsivepus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
:) - nesisypsau. :D - kazkas panasaus i sypsena . :D - placiai sypsaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
net ne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
totalus šuds
rokas111 5641    
Tiesa :)
Spameris 5641    
Nu kiek galima tą patį aš nesuprantu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
wow koks beviltiskai beprasmis irasas.
Grįžti į viršų