:D
Iš tikro tik nusišypsai - Bet parašai ":DDDDDDD"
Fanatikeee
5471
Anonimas
5634
vo ilgai jieskojau tokios demotyvacyjos...srsly... Zmones tik viena smaila isikirte raso ,lyg butu taip:kuo daugiau "d" raidziu pridesiu tuo juokingiau bus....
edvinuuukaszz
5635
o tai ka reikia ant zemes raitytis pvz tokiam ofise?
Anonimas
5638
arba, VOS NEAPSIMYŽAU :D
Anonimas
5640
Jeigu tik šypteliu, rašau :-), o jei iš tikrųjų juokinga, tai :-D. Ir labai kvailai man atrodo pavyzdžiui :D
Anonimas
5640
vaikai tik raso tuos ":D" arba "XD"
Anonimas
5640
#17 neverk
EreZ
5640
www.demotyvacija.lt/kartais-...-1306331.html
EreZ
5640
Copy/Paste
Anonimas
5640
:D
Anonimas
5640
surask nors viena demo kur nebutu facebooko komentaro " :D"
Anonimas
5640
#12 - tikra tiesa ;D
Anonimas
5640
Kas, kad nusisypsai, jei sirdy baisiai juokies XD
Anonimas
5640
retai sypsausi, o toki zenkla ,,:D'' isvis lb retai dedu ir tai kai koki gaidi suvartau, nu ta prasme demo sudina
gretagreat28
5640
so what?
Anonimas
5640
net ne.
Anonimas
5640
XD
povilasq
5641
fuj kokia išsivepus
Anonimas
5641
:) - nesisypsau. :D - kazkas panasaus i sypsena . :D - placiai sypsaus.
Anonimas
5641
net ne...
Anonimas
5641
totalus šuds
rokas111
5641
Tiesa :)
Spameris
5641
Nu kiek galima tą patį aš nesuprantu.
Anonimas
5641
wow koks beviltiskai beprasmis irasas.
|

