Žiūrėjau tą laidą. Putinas tapatinamas su Stalinu, todėl toks pavadinimas. Demo tikrai nesąmoninga.
Stalinas grįžta? - Jo bl*t, prisikels
Anonimas
5144
Anonimas
5247
100% zmoniu paskaite zymes paziurejo ar netruksta numeryje skaiciu :D
Anonimas
5247
WTF?
Vilius_4_eminem
5247
Kas per nesąmonės keliamos į demotyvaciją.. Nei kažko išmintingo, nei juokingo. Tiesiog visiškas absurdas.
|

