Ai nu.. Va jau aišku, kodėl kalbėjo apie kopijavimą. :D Ta pati demo tik kitais žodžiais tenais. :D Visgi populiari laida, jeigu net demo reikia atkartot kas mėnesį. :D :D Medalį teks kažkam pirkt. :D :D
Ar aš vienintelis, - kuris nemato šioje laidoje nieko gero?
coliuke_
4727
Anonimas
4746
Duhai
Anonimas
4747
neziurejau
Magonis
4753
Butu nieko, jai ne tie kvaili igarsinimai :)
Anonimas
4764
#16 lol :D
Anonimas
4766
Man patinka tik dėl to, jog Justinas Jankevičius yra Sexius69
Enke
4767
Kas čia :D? Žiūrių Rusiška televizija ir džiaugiuosi, bent yra ką žiūrėti, o ne 6 kanalai, per kuriuos rodomi filmai su neteisingais ir vienbalsiais įgarsinimas ir laidos per kurias rodo šnekančias kaimietes (nesiginčysiu, per Rusiška televizija būna tas pats, tačiau ten daugiau įvairumo).
prodigy
4767
kada cia tokia rode isvis?
ge2xxx
4768
Butum vienintelis jei izvelgtum kazka gero sitam sude.
Spameris
4768
Kas čia per laida blt
Anonimas
4768
#2 Jau geriau išpurvinti pultelį, nei versti save žiūrėti tokį apgailėtiną šlamštą.
Anonimas
4768
Neturiu tv ir net neisivaizduoju kas cia, bet...Ne, nes ten yra Justinas. :*
Anonimas
4768
as televizoriu ijungiu tik tam kad nesijausciau vienas namie :D
Anonimas
4768
tu vienintelis kuris dar isvis ziuri televizoriu
Emma11956
4768
#3 Bent jau per lt kanalus tikrai nieko gero nerodo, bet pripažink, kad per užsienio televizijas yra gerų laidų :/
Anonimas
4768
#3 Televizorius nėra kaltas dėl, ką per jį transliuoja.
Tomax
4768
Ar aš čia vienintelis, televizoriuje nematau nieko gero?
Anonimas
4769
Tu vienintelis kuris šią laidą žiūri ;)
|

