Ačiū Dievui - kad pati esate ,,normali'' miesto gyventoja

2013.11.06 Registratorius
  • 20
17
Ačiū Dievui







Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
Humorjo jumaro... :D
Nuotraukos nėra
Registratorius 4616    
Nesitikiu, bet bent jau labai išprususių nevaidntų :)
Ignassin 4616    
#14 Nesitiki, bet bent stengtųsi ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4616    
O tu tikiesi, jog visi ims ir pradės rašyt taisyklingai? :D
Nuotraukos nėra
Registratorius 4616    
#3 Žinoma galima, tik kad kabutės netokios kokios turi būti ;)
Nuotraukos nėra
Registratorius 4616    
#11 Ar žinojote, kad jeigu rašoma verkti, tai turi būti rašoma ir norisi (galūnės turi būti suderintos). Taip pat ar esate girdėję apie lietuviškas kabutes, kurios rašomos apačioje pradedant rašyt citatą ir rašomos viršuje užbaigus citatą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4616    
noris ir verkti buvo teisingai parasyta :D o demotyvatorius net kabuciu nemoka padet :D (rasau be nosiniu, nes dar neturejau laiko isirasyti lietuviu kalba i kompa :D )
Nuotraukos nėra
Anonimas 4616    
Tai būtent, kad Dievui reikia dėkoti už tokius nuostabius žmones. Tas žioplys pastoviai pridaro nesąmonių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4616    
#1 Tokio žodžio "noris" nėra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4616    
kabutes esme tame kad reikia rasyti pirma apacioj, o po to virsuj „"
Darkness69 4616    
lol..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4616    
#5

Nu autorius pats pirmas kabutes į kablelius sudėjo… Autorius pats ne pats protingiausias
Nuotraukos nėra
Anonimas 4617    
Ten vietoj kabuciu ji kablelius dejo :D
Ignassin 4617    
#3 Atsakymas į tavo klausimą: laidų pavadinimus rašyti kabutėse- galima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4617    
pabusiu ir as "normalus".
tai laidu pavadinimu negalima rasyti kabutese? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4617    
ten j nepridejo. verktji
Nuotraukos nėra
Anonimas 4617    
Pats padarei 2 failus. ,,Manau čia verkti labiau noris" gerai parašyta, nebent jau toks tau didelis skirtumas ar noris, ar norisi...
Grįžti į viršų