Amžinasis karas

2011.11.28 Rendolfas
  • 118
9
Amžinasis karas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4919    
kai pradejau zaisti cs tai valdziau su rodyklemis o kai patare su wasd valdyti taip ir pripratau paskuj (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5046    
8462 :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5129    
WASD naudojamas dėl to, kad rodyklės nepatogios žaidimuose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
arrows key winners to me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
WASD for ever!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5319    
esdf..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
#1 goddamn right +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
wasd
FatalaS 5322    
WASD - FPS,veiksmo ir t.t.
Rodykles - Lenktynems.
Grįžti į viršų