Amžinasis karas

2011.11.28 Rendolfas
  • 118
9
Amžinasis karas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4924    
kai pradejau zaisti cs tai valdziau su rodyklemis o kai patare su wasd valdyti taip ir pripratau paskuj (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5050    
8462 :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
WASD naudojamas dėl to, kad rodyklės nepatogios žaidimuose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5161    
arrows key winners to me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5252    
WASD for ever!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
esdf..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
#1 goddamn right +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
wasd
FatalaS 5326    
WASD - FPS,veiksmo ir t.t.
Rodykles - Lenktynems.
Grįžti į viršų