Amžinasis karas

2011.11.28 Rendolfas
  • 118
9
Amžinasis karas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4922    
kai pradejau zaisti cs tai valdziau su rodyklemis o kai patare su wasd valdyti taip ir pripratau paskuj (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5048    
8462 :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
WASD naudojamas dėl to, kad rodyklės nepatogios žaidimuose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
arrows key winners to me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
WASD for ever!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5321    
esdf..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
#1 goddamn right +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
wasd
FatalaS 5324    
WASD - FPS,veiksmo ir t.t.
Rodykles - Lenktynems.
Grįžti į viršų