Amžinasis karas

2011.11.28 Rendolfas
  • 118
9
Amžinasis karas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4922    
kai pradejau zaisti cs tai valdziau su rodyklemis o kai patare su wasd valdyti taip ir pripratau paskuj (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5049    
8462 :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
WASD naudojamas dėl to, kad rodyklės nepatogios žaidimuose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
arrows key winners to me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
WASD for ever!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
esdf..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
#1 goddamn right +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
wasd
FatalaS 5325    
WASD - FPS,veiksmo ir t.t.
Rodykles - Lenktynems.
Grįžti į viršų