Amžinasis karas

2011.11.28 Rendolfas
  • 118
9
Amžinasis karas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4921    
kai pradejau zaisti cs tai valdziau su rodyklemis o kai patare su wasd valdyti taip ir pripratau paskuj (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5047    
8462 :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
WASD naudojamas dėl to, kad rodyklės nepatogios žaidimuose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
arrows key winners to me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
WASD for ever!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
esdf..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
#1 goddamn right +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
wasd
FatalaS 5323    
WASD - FPS,veiksmo ir t.t.
Rodykles - Lenktynems.
Grįžti į viršų