Aš jį prisimenu raudoną, o ne žalią.
Arba.... - tu tiesiog neturėjai draugų ir visą laiką leidai prie savo Zilitono
Anonimas
5016
robertas123
5135
#4 tai ko uostai?
Anonimas
5135
rendoolfas tooooks medis, kiekviena diena vis dudesni shuda, uploadina
Anonimas
5135
nope, sitas yra Luigis, su juo zaidi jei dviese zaidi, reiskia turejei draugu. demo fail
Ignassin
5136
Turėjau "Zhiliton" :)
Anonimas
5136
ne sega o Zilitonas .... :D Klasika .
|

