Aš jį prisimenu raudoną, o ne žalią.
Arba.... - tu tiesiog neturėjai draugų ir visą laiką leidai prie savo Zilitono
Anonimas
5019
robertas123
5138
#4 tai ko uostai?
Anonimas
5138
rendoolfas tooooks medis, kiekviena diena vis dudesni shuda, uploadina
Anonimas
5138
nope, sitas yra Luigis, su juo zaidi jei dviese zaidi, reiskia turejei draugu. demo fail
Ignassin
5138
Turėjau "Zhiliton" :)
Anonimas
5138
ne sega o Zilitonas .... :D Klasika .
|

