Aš jį prisimenu raudoną, o ne žalią.
Arba.... - tu tiesiog neturėjai draugų ir visą laiką leidai prie savo Zilitono
Anonimas
5021
robertas123
5140
#4 tai ko uostai?
Anonimas
5140
rendoolfas tooooks medis, kiekviena diena vis dudesni shuda, uploadina
Anonimas
5140
nope, sitas yra Luigis, su juo zaidi jei dviese zaidi, reiskia turejei draugu. demo fail
Ignassin
5140
Turėjau "Zhiliton" :)
Anonimas
5140
ne sega o Zilitonas .... :D Klasika .
|

