Aš jį prisimenu raudoną, o ne žalią.
Arba.... - tu tiesiog neturėjai draugų ir visą laiką leidai prie savo Zilitono
Anonimas
5016
robertas123
5134
#4 tai ko uostai?
Anonimas
5134
rendoolfas tooooks medis, kiekviena diena vis dudesni shuda, uploadina
Anonimas
5135
nope, sitas yra Luigis, su juo zaidi jei dviese zaidi, reiskia turejei draugu. demo fail
Ignassin
5135
Turėjau "Zhiliton" :)
Anonimas
5135
ne sega o Zilitonas .... :D Klasika .
|

