Yra zmonpalaikiu kuriu net neverta vadint zmonemis.
Aš neklausiu ar yra Dievas, - aš klausiu ar dar liko žmonių...
Seda
4804
Anonimas
5210
Dievo nėra. Yra tik žmonės - geri ir blogi.
Anonimas
5373
Čia tik šiaip, jeigu ką.. Tai vat, jeigu ką, šitas vyrukas nusifotgrafavo keliose nuotraukose spaudai ir vis vyrkaujantis, taip kad "ar dar liko žmonių" tinka ir tam fake'iškumui apsakyti..
Anonimas
5498
Sucks to be you i guess. lol
Dzema
5498
eina sau..
Anonimas
5499
Yra normaliu zmoniu... Taciau vakaru pasaulyje (apie rytu nelabai zinau) zmones tera marionetes valdomos keliasdesimties zmoniu (bankininku ir kitu zmoniu, kurie valdo ekonomika, rinka, finansus) marionetes.... Kaip tie keliasdesimt zmoniu panores, taip ir darysime mes visi nieko nesuprasdami :)
Anonimas
5499
ne neliko.
labai_rimtai
5499
#5 jie atsiras tada, kai pasaulis jau bus sunaikintas jų pačių.
puukis4
5499
+
Vilius_4_eminem
5499
#3 Kaip yra ir "nenormalių" žmonių, taip bus ir normalūs žmonės.
zvp
5499
+
labai_rimtai
5499
Visada jų buvo ir bus, todėl ir kyla klausimas, ar dar yra normalių žmonių?
Vilius_4_eminem
5499
#1 "Žvėrys", kurie griauna pasaulį atsirado ne dabar. Tų žvėrių buvo visada pasaulyje: Hitleris, Leninas ir visokie kiti.
labai_rimtai
5499
Spėju, kad čia visi mąstom skirtingai. Aš manau, kad demo autorius norėjo pasakyti, kad jau nebeklausia kur Dievas, bet klausia kur žmonės, nes manau, dabar žmonių nebelikę, likę tik žvėrys, kurie griauna pasaulį.
|

