Yra zmonpalaikiu kuriu net neverta vadint zmonemis.
Aš neklausiu ar yra Dievas, - aš klausiu ar dar liko žmonių...
Seda
4807
Anonimas
5213
Dievo nėra. Yra tik žmonės - geri ir blogi.
Anonimas
5376
Čia tik šiaip, jeigu ką.. Tai vat, jeigu ką, šitas vyrukas nusifotgrafavo keliose nuotraukose spaudai ir vis vyrkaujantis, taip kad "ar dar liko žmonių" tinka ir tam fake'iškumui apsakyti..
Anonimas
5502
Sucks to be you i guess. lol
Dzema
5502
eina sau..
Anonimas
5502
Yra normaliu zmoniu... Taciau vakaru pasaulyje (apie rytu nelabai zinau) zmones tera marionetes valdomos keliasdesimties zmoniu (bankininku ir kitu zmoniu, kurie valdo ekonomika, rinka, finansus) marionetes.... Kaip tie keliasdesimt zmoniu panores, taip ir darysime mes visi nieko nesuprasdami :)
Anonimas
5502
ne neliko.
labai_rimtai
5502
#5 jie atsiras tada, kai pasaulis jau bus sunaikintas jų pačių.
puukis4
5502
+
Vilius_4_eminem
5502
#3 Kaip yra ir "nenormalių" žmonių, taip bus ir normalūs žmonės.
zvp
5502
+
labai_rimtai
5502
Visada jų buvo ir bus, todėl ir kyla klausimas, ar dar yra normalių žmonių?
Vilius_4_eminem
5502
#1 "Žvėrys", kurie griauna pasaulį atsirado ne dabar. Tų žvėrių buvo visada pasaulyje: Hitleris, Leninas ir visokie kiti.
labai_rimtai
5502
Spėju, kad čia visi mąstom skirtingai. Aš manau, kad demo autorius norėjo pasakyti, kad jau nebeklausia kur Dievas, bet klausia kur žmonės, nes manau, dabar žmonių nebelikę, likę tik žvėrys, kurie griauna pasaulį.
|

