facebook yra/nėra kaip užplaukia :D
„Beveik“ - mažas žodis, skiriantis nuo didelių pasiekimų
Anonimas
5341
Anonimas
5341
Fb paluzo !!!!
Anonimas
5341
kas ka atjunge?????!
Anonimas
5341
nelygis tipo kai visi per fb rasyt pradejo, tai dabar atjunkt reikia? ;D
Anonimas
5341
fb nebeveikia? :D
Anonimas
5341
beveik pasikau, tai reiskia pasikti yra didelis pasiekimas. Logikos 0.
bambukinis
5341
Gerulis
|

