facebook yra/nėra kaip užplaukia :D
„Beveik“ - mažas žodis, skiriantis nuo didelių pasiekimų
Anonimas
5344
Anonimas
5344
Fb paluzo !!!!
Anonimas
5344
kas ka atjunge?????!
Anonimas
5344
nelygis tipo kai visi per fb rasyt pradejo, tai dabar atjunkt reikia? ;D
Anonimas
5344
fb nebeveikia? :D
Anonimas
5344
beveik pasikau, tai reiskia pasikti yra didelis pasiekimas. Logikos 0.
bambukinis
5344
Gerulis
|

