facebook yra/nėra kaip užplaukia :D
„Beveik“ - mažas žodis, skiriantis nuo didelių pasiekimų
Anonimas
5342
Anonimas
5342
Fb paluzo !!!!
Anonimas
5342
kas ka atjunge?????!
Anonimas
5342
nelygis tipo kai visi per fb rasyt pradejo, tai dabar atjunkt reikia? ;D
Anonimas
5342
fb nebeveikia? :D
Anonimas
5342
beveik pasikau, tai reiskia pasikti yra didelis pasiekimas. Logikos 0.
bambukinis
5342
Gerulis
|

