facebook yra/nėra kaip užplaukia :D
„Beveik“ - mažas žodis, skiriantis nuo didelių pasiekimų
Anonimas
5343
Anonimas
5343
Fb paluzo !!!!
Anonimas
5343
kas ka atjunge?????!
Anonimas
5343
nelygis tipo kai visi per fb rasyt pradejo, tai dabar atjunkt reikia? ;D
Anonimas
5343
fb nebeveikia? :D
Anonimas
5343
beveik pasikau, tai reiskia pasikti yra didelis pasiekimas. Logikos 0.
bambukinis
5343
Gerulis
|

