Blogai perskaitei.

2011.11.16 Rendolfas
  • 116
16
Blogai perskaitei.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
i got a big dick... ko neperskaityt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5172    
Trolling fail :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5172    
Suklydai , gerai perskaičiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
Jau trečią kartą blogai perskaitau
SeToNaSS 5322    
to #11 Paskaityk antraštę, nereiks aiškint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
Nesuprantu, kas tas dig bick???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
kas kam galvoi tas tam burnoi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
bent taisyklingai parašytų "I've got a dig bick"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
#3 tau nieko, bet as galwojau kad lol.lt zedziu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
#5 Same
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
cha.lt VALDO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
perskaiciau kaip parasyta, nepatrolino manes :D
Spameris 5333    
Tai bent patrolinai net į klozetą įkritau kaip žvengiau.
Drug. 5333    
:D
#2 Nu ir?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
Krw gerai patrolino ;D
Grįžti į viršų