Blogai perskaitei.

2011.11.16 Rendolfas
  • 116
16
Blogai perskaitei.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4881    
i got a big dick... ko neperskaityt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5175    
Trolling fail :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5175    
Suklydai , gerai perskaičiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5252    
Jau trečią kartą blogai perskaitau
SeToNaSS 5325    
to #11 Paskaityk antraštę, nereiks aiškint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
Nesuprantu, kas tas dig bick???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
kas kam galvoi tas tam burnoi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
bent taisyklingai parašytų "I've got a dig bick"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
#3 tau nieko, bet as galwojau kad lol.lt zedziu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
#5 Same
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
cha.lt VALDO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
perskaiciau kaip parasyta, nepatrolino manes :D
Spameris 5336    
Tai bent patrolinai net į klozetą įkritau kaip žvengiau.
Drug. 5336    
:D
#2 Nu ir?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5337    
Krw gerai patrolino ;D
Grįžti į viršų