mano nuomone čia kalbama apie tikrus talentus... o tie kurie juos turi manau žino arba aplinkiniai tikrai pastebi
Blogiausia, ką galime padaryti - su savo talentu - tai neparodyti jo visam pasauliui
Anonimas
5212
Vilius_4_eminem
5520
#8 Pats pripažinai, kad neturi talento.
Anonimas
5522
Mano talentas, kad neturiu talento talentingai talentuoti talentingiems talentinguoliams talentingoje aplinkoje.
d3du
5523
Tosel ri atsiranda visoki Minedai,kurie isivaizduojama talenta nori parodyt visam pasauliui.
Anonimas
5523
horoskope rase kad 2011 metais mano talentas atsiskleis, nera dar :S
Garnettas
5524
taip kad visi varykit youtuben ir dekit savo video
Anonimas
5524
mergina nuotraukoje nemoka groti smuiku.
Anonimas
5524
tikrai ne..!
povilasq
5524
mano talentas ispeikti viska, ypac tokias nesamoningas demo. Fu*k yeah!
Anonimas
5524
pas mane talentu ner. ;/
|

