mano kiekvienas rytas
Dar dešimt minučių... - ...jeigu ką, tai bėgsiu iki stotelės.
Anonimas
5258
forever-alone
5258
#2 tu pabandyk pabegti iki stoteles nei kart neikvepes per burna.
katesirsunis
5258
seip galima begt per salti, bet kvepot tik nosim, per nosi praeidamas oras susila pakankamai kad nepadarytu zalos kvepavimo systemai
Anonimas
5258
negalima begioti per -20 salcio. pritrauksi i gerkle salto oro, bus prastuda ir pratryda.
|

