Dar dešimt minučių... - ...jeigu ką, tai bėgsiu iki stotelės.

2012.02.02 Rendolfas
  • 88
4
Dar dešimt minučių...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5255    
mano kiekvienas rytas
forever-alone 5255    
#2 tu pabandyk pabegti iki stoteles nei kart neikvepes per burna.
Nuotraukos nėra
katesirsunis 5255    
seip galima begt per salti, bet kvepot tik nosim, per nosi praeidamas oras susila pakankamai kad nepadarytu zalos kvepavimo systemai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5255    
negalima begioti per -20 salcio. pritrauksi i gerkle salto oro, bus prastuda ir pratryda.
Grįžti į viršų