Darbo pokalbis, - Kai užtenka tik akirmirkos, kad gautum darbą.

2011.07.15 Rendolfas
  • 183
14
Darbo pokalbis,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5168    
zinosui ka rengtis... :D
PonasVladas 5247    
:D
Nesamone bliamba
Rocknroll 5459    
isradingumui nera ribu
Pirmyn 5460    
Vaikaj jus vaikaj. Pasaku prisiklauset Tikraj nieks i darba nesirenka pagal grozi ar papus. Visada ziurima pagal kompetencija. Jei kompetencija vienoda gal ir papai ka reiskia.
Nuotraukos nėra
Martinukas 5460    
gagu : Butent taip ir yra,kuo grazesne moteris tuo maziau sansujai gauti jai
darba,o su vyrais atvirksciai.
Canonas 5460    
tai ką tu žinai?
Nuotraukos nėra
gabutemiau 5460    
#4 lentos dazniausiai labai simpatiskos ir lieknos paneles ;)) o papingos karves..tai ka as zinau :D
Nuotraukos nėra
gabutemiau 5460    
#4 lentos dazniausiai labai simpatiskos ir lieknos paneles ;)) o papingos karves..tai ka as zinau :D
Fanatikeee 5460    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
O jeigu darbdave taip pat moteris?:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
visiskai atvirksciai viskas. graziu moteru, niekas net nenori i darba priimti, atseit, jos blasko demesi
FarmVille 5460    
#2 moralas tame, kad lentos mažai kam reikalingos ;) nebent lygint drabužiams..
Nuotraukos nėra
gabutemiau 5460    
moralas tame, kad lentos turi vaikscioti podiumu, o ne sunkiai dirbti :)
zilwis777 5460    
Moralas tame, kad "lentos" tryps darbo biržos koridorius...
Grįžti į viršų