#8 Kai pasidarysi tokius, paskolinsi porą? Man žvejyboj pastoviai žilka baigiasi
Evoliucija ar reinkarnacija?
Anonimas
5144
Anonimas
5509
#8 paliubomu netikri
Anonimas
5531
Kai plaukai :o as ir tokiu noriu
Anonimas
5543
po to tokiom odos vezys isivysto ;D aisku niekam to nelinkiu ^^
Anonimas
5544
#4 :D:D:D
Anonimas
5544
Dažnai matau tokių "keptų viščiukų", tai tik juokas ima:D Ir jos dar galvoja, kad čia labai gražu:D
anonimas
5544
genu sutapatinimas
LinasK
5544
Reinkarnacija, bet į prastesnį kūną :D
labai_rimtai
5544
jaučiu reinkarnacija
Teenagor
5544
hąhą.
|

