Evoliucija ar reinkarnacija?

2011.04.21 Rendolfas
  • 244
10
tustute,spaklius,vista,negrazi,mergina,blondine







Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
#8 Kai pasidarysi tokius, paskolinsi porą? Man žvejyboj pastoviai žilka baigiasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
#8 paliubomu netikri
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Kai plaukai :o as ir tokiu noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
po to tokiom odos vezys isivysto ;D aisku niekam to nelinkiu ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
#4 :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Dažnai matau tokių "keptų viščiukų", tai tik juokas ima:D Ir jos dar galvoja, kad čia labai gražu:D
anonimas 5543    
genu sutapatinimas
LinasK 5543    
Reinkarnacija, bet į prastesnį kūną :D
labai_rimtai 5543    
jaučiu reinkarnacija
Teenagor 5543    
hąhą.
Grįžti į viršų