#8 Kai pasidarysi tokius, paskolinsi porą? Man žvejyboj pastoviai žilka baigiasi
Evoliucija ar reinkarnacija?
Anonimas
5143
Anonimas
5508
#8 paliubomu netikri
Anonimas
5530
Kai plaukai :o as ir tokiu noriu
Anonimas
5542
po to tokiom odos vezys isivysto ;D aisku niekam to nelinkiu ^^
Anonimas
5542
#4 :D:D:D
Anonimas
5543
Dažnai matau tokių "keptų viščiukų", tai tik juokas ima:D Ir jos dar galvoja, kad čia labai gražu:D
anonimas
5543
genu sutapatinimas
LinasK
5543
Reinkarnacija, bet į prastesnį kūną :D
labai_rimtai
5543
jaučiu reinkarnacija
Teenagor
5543
hąhą.
|

