sudedu rubika per minute trisdesimt sesias sekundes tai manau kad 3310 sunkiau sudauzyt :D
Filosofinis klausimas - Kas sunkiau?
Anonimas
5222
Anonimas
5225
Kol tu traukinio sulauksi, pats išmoksi surinkt tą kubą :D
Anonimas
5252
Tik sako kad tvirtas. Padetum ant traukinio begiu tj nlbj kas liktu :D
Anonimas
5252
nu kubika sudeliot tai tikrai lengva
Anonimas
5252
Aisku kad sudauzyt :D kai turi klasioka kubo meistra tai net minutes nereik ;D
Anonimas
5252
sudauzyti sunkiau... neskubant nei 3min nereik surinkt...
Anonimas
5252
aisku kad surinkti...kol tu sudayzisi telefona..taigi pritvirtinta viskas su varztais
|

