taip ir toliau drasuole
Gal aš ir rami, - bet bent viena iš šeimos, užaugusi nedarysiu gėdos.
Rocknroll
5427
Anonimas
5429
nu nx reikia kurti demotyvacija jeigu tevai padare geda?ir kokie lopai galija ja patvirtinti.....
Anonimas
5429
ilgai skaitei matyt :D
Karis
5429
moteriska demotyvacija
Anonimas
5429
Aš irgi sakiau nerūkysiu, negersiu. Na man dabar 18m greit 19, nerūkau, o ir blaivas daugiau nei pusantrų metų. Nelengva buvo atsisakyt visų tu baliu, atseit švenčiu na ir aišku "draugu". O viskas prasidėjo nuo šito www.vydija.lt/straipsniai/Zdanovas.%20Alkoholis,%20tabakas,%20tvirkinimas.htm nuo to laiko kai perskaičiau nė lašo. O dėl rūkymo man tiesiog šlykštu.
Anonimas
5429
+1 kolkas sekas :D
|

