"Gerai tau sekasi" - Žodžiai po kurių tau nebesiseks tai, ką iki šiol darei puikiai

2011.08.26 Rendolfas
  • 215
9
"Gerai tau sekasi"







Nuotraukos nėra
Anonimas 5046    
#2 Pasake,per Pietu Amerikos cempionata
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
todel reikia neahuelint 'matai, o sakei nepavyks' o stebint dar labiau, ir patys geriau galetume jaustis ir rezultatai geretu. Kai pagiria tai akivaizdu, kad galetume priimt kaip paskatinima, kad eini gera kryptim, bet jei netobulesi, rytoj sakys kad nieko idomaus.linkiu kasdien tobuleti ir stebinti vis labiau ir negalios jokie zapadlo desniai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Visad taip buna. :D Isvada - daugiau jokiu pagyrimu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Messi nera zmogus, todel jam sitas desnis netinka:D
Reinass 5414    
Tik pagirk ir susimauna iskart
Spartasaurus 5414    
90% tiesos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Zapadlo desnis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
atrodo Messiui tai dar niekas nebuvo pasake...
barbar 5414    
tenka pripažint, kad tiesa
Grįžti į viršų