It makes a sense.
Gyvenimo ironijų, - nepatyręs nesuprasi.
Anonimas
4553
mirazas
5496
gyvenimo patirtys
Anonimas
5497
Nepasakyciau, kad cia paradoksas, bet tikrai ne ironija toli grazu. Pavadinciau tai gyvenimo prasme, aisku kiekvienas prasme supranta skirtingai, todel net neverta gincytis. Be to, mielas demotyvacijos autoriau, po "ironiju" kablelio nereikia.
Anonimas
5497
#2 :D
anonymouss
5497
kad man čia į paradoksą panašiau, ne į ironiją.
Spartasaurus
5497
patirk mirtį - nieko nesuprasi :D
Anonimas
5497
Nice
|

