Gyvenimo ironijų, - nepatyręs nesuprasi.

2011.06.06 Rendolfas
  • 344
7
Gyvenimo ironijų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4553    
It makes a sense.
mirazas 5496    
gyvenimo patirtys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
Nepasakyciau, kad cia paradoksas, bet tikrai ne ironija toli grazu. Pavadinciau tai gyvenimo prasme, aisku kiekvienas prasme supranta skirtingai, todel net neverta gincytis. Be to, mielas demotyvacijos autoriau, po "ironiju" kablelio nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
#2 :D
anonymouss 5497    
kad man čia į paradoksą panašiau, ne į ironiją.
Spartasaurus 5497    
patirk mirtį - nieko nesuprasi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
Nice
Grįžti į viršų