Gyvenimo ironijų, - nepatyręs nesuprasi.

2011.06.06 Rendolfas
  • 344
7
Gyvenimo ironijų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4557    
It makes a sense.
mirazas 5500    
gyvenimo patirtys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Nepasakyciau, kad cia paradoksas, bet tikrai ne ironija toli grazu. Pavadinciau tai gyvenimo prasme, aisku kiekvienas prasme supranta skirtingai, todel net neverta gincytis. Be to, mielas demotyvacijos autoriau, po "ironiju" kablelio nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
#2 :D
anonymouss 5501    
kad man čia į paradoksą panašiau, ne į ironiją.
Spartasaurus 5501    
patirk mirtį - nieko nesuprasi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Nice
Grįžti į viršų