It makes a sense.
Gyvenimo ironijų, - nepatyręs nesuprasi.
Anonimas
4557
mirazas
5500
gyvenimo patirtys
Anonimas
5501
Nepasakyciau, kad cia paradoksas, bet tikrai ne ironija toli grazu. Pavadinciau tai gyvenimo prasme, aisku kiekvienas prasme supranta skirtingai, todel net neverta gincytis. Be to, mielas demotyvacijos autoriau, po "ironiju" kablelio nereikia.
Anonimas
5501
#2 :D
anonymouss
5501
kad man čia į paradoksą panašiau, ne į ironiją.
Spartasaurus
5501
patirk mirtį - nieko nesuprasi :D
Anonimas
5501
Nice
|

