It makes a sense.
Gyvenimo ironijų, - nepatyręs nesuprasi.
Anonimas
4555
mirazas
5498
gyvenimo patirtys
Anonimas
5499
Nepasakyciau, kad cia paradoksas, bet tikrai ne ironija toli grazu. Pavadinciau tai gyvenimo prasme, aisku kiekvienas prasme supranta skirtingai, todel net neverta gincytis. Be to, mielas demotyvacijos autoriau, po "ironiju" kablelio nereikia.
Anonimas
5499
#2 :D
anonymouss
5500
kad man čia į paradoksą panašiau, ne į ironiją.
Spartasaurus
5500
patirk mirtį - nieko nesuprasi :D
Anonimas
5500
Nice
|

