#6 Jis nesibalino odos, jis sirgo liga, nuo kurios oda pabala... prieš nusišnekėdamas pasidomėk tema, apie kurią rašai, ožy.
Gyvenimo istorija - pagal Maiklą Džeksoną.
Anonimas
5106
Boikis
5293
nesuprantat juodo humoro :D zinoma gerbiu MJ, del jo muzikos, bet but tokiu durnam... dainuoja doesnt matter if you're black or white, o pats issibalino oda... Kaip kaskas sake juodaodziai ji parado dukart
Anonimas
5307
dalbajebizmas ant tokiu zmoniu stumt
TheDemotivator
5308
#3 chill out, dude
Mr.Troll
5308
The fuck? As megstu MJ, bet sito nesuprantu. Man patinka juodas humoras, bet sitas bajeris yra silpnas. Ji buvo juodas, tada oda pasviesejo ir jis mire. So what? Thats it? Thats the joke? Weak joke as shit...
YouAreBUSTED
5308
Good one. :D
Anonimas
5308
Oi čia baltai jau, labai jau baltai :D
|

