niekada neteko antru kojiniu ieskot, ir batai visi kaip man pasiuti :D
Idealus pasaulis - Patiktų, jeigu viskas taip ir būtų
Anonimas
5026
Anonimas
5176
#8 Jeigu skaityt moki autorius vairuoja masina ;)
Anonimas
5494
Uoj qrwos D: zaibali su tom sawo reklamom :/ parsisiunciat "Adblock Plus" ir jokiu REKLAMU
Anonimas
5494
Idealus pasaulis būtų jei tik būtų tokios problemos :) Autoriui tikriausiai 5 metai, jeigu toks dalykas kaip iki galo pilnas čipsų pakelis yra kriterijus idealiam pasauliui...
Fanatikeee
5494
nuobodu butu
wtf.
5494
Idealus pasaulis bus tada, kai zmones ismoks gyventi ir linksmintis nekenkdami ir netrugdydami kitiems
povilasq
5494
gerai, ble pasapnavai ir uztenka...
Anonimas
5494
O man idealus pasaulis būtų tada, jei visi mano artimieji būtų sveiki, pasaulyje vyrautų taika ir ramybė, žmonės turėtų žmoniškumo, pagarbos, tolerancijos jausmus. Taip pat būtų šaunu, jei žmonės neterštų gamtos, nešiukšlintų kur papuola ir... neužsitvertų vandens telkinių su užrašu PRIVATI VALDA.
Mivo.
5494
Šviesafore visad žalia šviesa, čia idealu?
Spartasaurus
5494
#1 Reikia pasaulio taikos ir sąžiningumo.
Vilius_4_eminem
5494
Tiek nedaug reikia, kad būtų idealus pasaulis? :)
|

