niekada neteko antru kojiniu ieskot, ir batai visi kaip man pasiuti :D
Idealus pasaulis - Patiktų, jeigu viskas taip ir būtų
Anonimas
5030
Anonimas
5180
#8 Jeigu skaityt moki autorius vairuoja masina ;)
Anonimas
5498
Uoj qrwos D: zaibali su tom sawo reklamom :/ parsisiunciat "Adblock Plus" ir jokiu REKLAMU
Anonimas
5498
Idealus pasaulis būtų jei tik būtų tokios problemos :) Autoriui tikriausiai 5 metai, jeigu toks dalykas kaip iki galo pilnas čipsų pakelis yra kriterijus idealiam pasauliui...
Fanatikeee
5498
nuobodu butu
wtf.
5498
Idealus pasaulis bus tada, kai zmones ismoks gyventi ir linksmintis nekenkdami ir netrugdydami kitiems
povilasq
5498
gerai, ble pasapnavai ir uztenka...
Anonimas
5498
O man idealus pasaulis būtų tada, jei visi mano artimieji būtų sveiki, pasaulyje vyrautų taika ir ramybė, žmonės turėtų žmoniškumo, pagarbos, tolerancijos jausmus. Taip pat būtų šaunu, jei žmonės neterštų gamtos, nešiukšlintų kur papuola ir... neužsitvertų vandens telkinių su užrašu PRIVATI VALDA.
Mivo.
5498
Šviesafore visad žalia šviesa, čia idealu?
Spartasaurus
5498
#1 Reikia pasaulio taikos ir sąžiningumo.
Vilius_4_eminem
5498
Tiek nedaug reikia, kad būtų idealus pasaulis? :)
|

