Tik jau nereik perdėt. Dauguma Jūs sakot, kad neturit šitų daiktų, na ir? Bet jei turėtumėt galimybė įsigyti, tai ir įsigytumėt. Nieko prieš neturiu, bet daugumos komentarus paskaičius juokinga. . . Ir taip galit sakyt, ką norit, kad aš esu ne ūnikali asmenybė ir pan., man nesvarbu. Tiesiog nereik apsimetinėt, kai visi žino kokie yra šiuolaikiški žmonės.
Ir jūs dar aiškinat, - kad esate unikali asmenybė?
fuck_off_baby
4783
Anonimas
5180
Asmenybė - tai ne išvaizda, o charakteris...
Anonimas
5204
cha. niekos nesu turejes is situ daiktu ir dabar neturiu isskirus tas paprastas gumas ant rieso kur yra raudona pilka juoda tik ten buvo kitokios buva kaskaip leituva uzrasyta ir ji buvo lietuvos spalvom isdazyta :D nu tai kai 11m dar tas amzius tai saudydavom jas
Anonimas
5236
Turiu akinius.;D
Anonimas
5411
Ir neiko neturiu iš šitų šudindaikčių :)
Anonimas
5411
Nes šiais laikais unikalūs yra tik tie, kurie patys siuvasi sau drabužius. Na arba turi daug pinigų, kad jiems pasiūtų pagal užsakymą
Anonimas
5411
#21 Vargšas, kupinas įniršio vaike, ne tau man nurodinėti.
Anonimas
5412
#19 dusk siknalaizi
Anonimas
5412
#9 O aš manau, kad pats/pati turi visus šiuos daiktus išvardintus, todėl sakai jog tai nesąmonė. Nes jeigu demo kūrėjas visa tai turėtų tai ir nekurtų tokios demotyvacijos, nes pats manytų jog tai supadupakūl
Anonimas
5412
#6 Neturi prie ko prikibti-geriau nerašytum išvis.
Anonimas
5412
#17 Ne, Tu tiesiog verksnys esi
Pirmyn
5412
Taip. As esu unikali asmenybe. Ir man virkas idomu.
Anonimas
5412
nekenčiu masinės vartotojiškos kultūros, čia yra tiesos, tačiau būtų galima ir įdomiau pateikti. 7/10
Anonimas
5412
cha, nei vieno iš pavaizduotų daiktų neturiu
gitaristas
5412
prekinių ženklų sukurta asmenybė kaip silikoniniai papai, brangu ir netikra
Anonimas
5412
Tjurju vjiska ;*****
Anonimas
5412
Taip manau esanti unikali asmenybe, nes mes visi tokie, ir nesvarbu kokius daiktus turim.
Anonimas
5412
Kol lietuvoj nesios kas foxo original daiktus,tai as spesiu obama nuverst
Spartasaurus
5412
9 padisofkes :/
demmooo
5412
turbūt demo kūrėjas viską tai turi ir pats toks yra. demo nesąmonė
Anonimas
5412
Ne 1 is situ nieku neturiu !
Anonimas
5412
zmones zudantys kitus zmones irgi yra unikalus, nezinau ar jums tai vertybe
Anonimas
5412
#5 Eik tu rimtai? Imk akmeni durneli
wtf.
5412
Asmenybes unikaluma parodo ne daiktai, kuriuos zmogus turi.
Anonimas
5412
neturiu nieko iš šitų.
Anonimas
5412
Prie ko cia skudurau bei asmenybe?
Anonimas
5412
Prie ko cia skudurau bei asmenybe?
Anonimas
5412
Turiu daug daug apyrankiųųų...
|

