Įrodymas, - kad ir Kaune gyventi galima.

2011.10.09 Rendolfas
  • 276
7
Įrodymas,







Smiler 5230    
#5 nulipk nuo kompiuterio, žmogau be humoro jausmo
Figo1393 5358    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
Photoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
Nesisuksi negivensi :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
nesveikas :D
Milky. 5375    
:D prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
Geras cia, geras xD zmones sukasi grj.
Grįžti į viršų