nu nx tokius batus
Išvaizda ar komfortas? - Žmogus atsakys iš karto, moteris - pagalvos.
Anonimas
5027
Uggy
5027
Coverse <3
Anonimas
5189
visada galima suderint du, šiaip jau
Anonimas
5395
Moteris tai ne zmogus?
anonimas
5396
del komforto tai manau galima prie ivairiu batu apsiprast ir bus tiek patogus kiek ir basom vaiksciotum :)
Anonimas
5396
#2 susikalk sudaranke
Anonimas
5396
OMG kokie gražus bateliai!!!!!! Noooooriu!!! Is kur ištraukei ft rendolfai????
Anonimas
5396
Tai, kad tokie batai patogūs visai ;)
|

