nu nx tokius batus
Išvaizda ar komfortas? - Žmogus atsakys iš karto, moteris - pagalvos.
Anonimas
5027
Uggy
5027
Coverse <3
Anonimas
5189
visada galima suderint du, šiaip jau
Anonimas
5394
Moteris tai ne zmogus?
anonimas
5395
del komforto tai manau galima prie ivairiu batu apsiprast ir bus tiek patogus kiek ir basom vaiksciotum :)
Anonimas
5395
#2 susikalk sudaranke
Anonimas
5395
OMG kokie gražus bateliai!!!!!! Noooooriu!!! Is kur ištraukei ft rendolfai????
Anonimas
5395
Tai, kad tokie batai patogūs visai ;)
|

