nu nx tokius batus
Išvaizda ar komfortas? - Žmogus atsakys iš karto, moteris - pagalvos.
Anonimas
5025
Uggy
5026
Coverse <3
Anonimas
5188
visada galima suderint du, šiaip jau
Anonimas
5393
Moteris tai ne zmogus?
anonimas
5394
del komforto tai manau galima prie ivairiu batu apsiprast ir bus tiek patogus kiek ir basom vaiksciotum :)
Anonimas
5394
#2 susikalk sudaranke
Anonimas
5394
OMG kokie gražus bateliai!!!!!! Noooooriu!!! Is kur ištraukei ft rendolfai????
Anonimas
5394
Tai, kad tokie batai patogūs visai ;)
|

