nu nx tokius batus
Išvaizda ar komfortas? - Žmogus atsakys iš karto, moteris - pagalvos.
Anonimas
5028
Uggy
5029
Coverse <3
Anonimas
5191
visada galima suderint du, šiaip jau
Anonimas
5396
Moteris tai ne zmogus?
anonimas
5397
del komforto tai manau galima prie ivairiu batu apsiprast ir bus tiek patogus kiek ir basom vaiksciotum :)
Anonimas
5397
#2 susikalk sudaranke
Anonimas
5397
OMG kokie gražus bateliai!!!!!! Noooooriu!!! Is kur ištraukei ft rendolfai????
Anonimas
5397
Tai, kad tokie batai patogūs visai ;)
|

