nu nx tokius batus
Išvaizda ar komfortas? - Žmogus atsakys iš karto, moteris - pagalvos.
Anonimas
5031
Uggy
5031
Coverse <3
Anonimas
5193
visada galima suderint du, šiaip jau
Anonimas
5399
Moteris tai ne zmogus?
anonimas
5400
del komforto tai manau galima prie ivairiu batu apsiprast ir bus tiek patogus kiek ir basom vaiksciotum :)
Anonimas
5400
#2 susikalk sudaranke
Anonimas
5400
OMG kokie gražus bateliai!!!!!! Noooooriu!!! Is kur ištraukei ft rendolfai????
Anonimas
5400
Tai, kad tokie batai patogūs visai ;)
|

