#7 pesimistas
Jau greitai - Geros mergaitės iš rajonų, atvažiuos studijuoti
Anonimas
5413
Tinchy
5413
#6 Optimistas
Sylon
5414
taps blogutem :D
Anonimas
5414
Nė velnio, važiavau, dabar antrus metus mokinsiuos.. Jokių nesamonių nebuvo..;P
zilwis777
5414
Muhahahha >;)
Psiche
5414
nebegeros tos mergaitės bus tuomet :D
Anonimas
5414
nu ir ka cia tuom norejai parodyt?
Anonimas
5414
Tai čia pirmus metus taip būna, po to jau susitupi kažkiek.
|

