#7 pesimistas
Jau greitai - Geros mergaitės iš rajonų, atvažiuos studijuoti
Anonimas
5414
Tinchy
5415
#6 Optimistas
Sylon
5415
taps blogutem :D
Anonimas
5416
Nė velnio, važiavau, dabar antrus metus mokinsiuos.. Jokių nesamonių nebuvo..;P
zilwis777
5416
Muhahahha >;)
Psiche
5416
nebegeros tos mergaitės bus tuomet :D
Anonimas
5416
nu ir ka cia tuom norejai parodyt?
Anonimas
5416
Tai čia pirmus metus taip būna, po to jau susitupi kažkiek.
|

