Jei daryti, - tai tik iki galo!

2011.11.21 Rendolfas
  • 173
9
Jei daryti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5106    
#2 true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
#2 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
#2 xD
fin 5327    
;D#2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
o man buvo vasara nesekiminga diena, pjoviau zole ir sudas pasislepes buvo, apsitaskiau rubus ir veida belekaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
Primine kaip as karta vos katino nenusienavau... Isvariau zolepjove, nuejau benzno paimti, o tas po zolepjove palindo ir i maisa! Bilu benzina ir ziuriu.... juda tas maisas :D
Grįžti į viršų