Jei daryti, - tai tik iki galo!

2011.11.21 Rendolfas
  • 173
9
Jei daryti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5110    
#2 true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5227    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
#2 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
#2 xD
fin 5331    
;D#2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
o man buvo vasara nesekiminga diena, pjoviau zole ir sudas pasislepes buvo, apsitaskiau rubus ir veida belekaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
Primine kaip as karta vos katino nenusienavau... Isvariau zolepjove, nuejau benzno paimti, o tas po zolepjove palindo ir i maisa! Bilu benzina ir ziuriu.... juda tas maisas :D
Grįžti į viršų