Jei daryti, - tai tik iki galo!

2011.11.21 Rendolfas
  • 173
9
Jei daryti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
#2 true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5229    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
#2 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
#2 xD
fin 5332    
;D#2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
o man buvo vasara nesekiminga diena, pjoviau zole ir sudas pasislepes buvo, apsitaskiau rubus ir veida belekaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
Primine kaip as karta vos katino nenusienavau... Isvariau zolepjove, nuejau benzno paimti, o tas po zolepjove palindo ir i maisa! Bilu benzina ir ziuriu.... juda tas maisas :D
Grįžti į viršų